Xerox/B310V/DNI/Tlač/Laser/A4/LAN/WiFi/USB
Kód: B310V_DNI2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Spolehlivá černobílá tiskárna pro malé podniky nebo home office *Ideální pro malé až střední podniky a domácí kanceláře *Jednoduchá instalace s pomocí Smart Start Installer *Spolehlivost a důvěryhodnost *Lze používat na mobilních zařízeních: Apple AirPrint, Mopria, Wi-Fi Direct *Pokročilé funkce zabezpečení
Formát tiskárny: A4
Rozlišení [DPI]: 600 x 600 dpi, 2400 kvalita obrazu
Rychlost černého tisku [str/min]: až 40 stran/minutu
Tisk první strany [sec]: Již do 5.9 vteřiny (černobílý)
Max. měsíční zatížení [str]: Až 80,000
Paměť [MB]: 256 MB standard
Oboustranný tisk: Standardně
Kapacita zásobníku [str]: *Zásobník (Hlavní zásobník): 250 archů *Zásobník (Bypass): 100 archů *Zásobník (High capacity) (volitelné): 550 archů *Výstupní kapacita: 150 archů
Rozhraní: Ethernet 10/100 BaseTX, Vysokorychlostní USB 2.0 (typ B), Wi-fi 802,11 b/g/n
Skener: Ne
Fax: Ne
Rozměry: 368 x 363 x 222 mm
Hmotnost [kg]: 9.3 kg
Podporované operační systémy: Mac OS 10.14, 10.15, 11, 12, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, Windows Server® 2008 SP2 (32 and 64-bit), Windows® 7 SP1, 8, 8.1 Update 1, 10, 11
Záruka: 24 měs. https://www.xerox.com/cs-cz/office/tiskarny/xerox-b310-printer
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlačiarne čiernobiele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 095205069365 |
| Procesor: | 1.05 GHz |
| Wi-Fi: | Ano |
| LAN: | Ano |
| USB port: | Ano |
| Fax: | Ne |
| Typ zariadenia: | Tiskárna |
| Technológia tlače: | Laserová |
| Maximálne zaťaženie (mesačne): | do 80 tisíc |
| Farebná tlač: | Ne |
| Max formát: | A4 |
| Potlač CD/DVD: | Ne |
| Tisk čb (str/min): | 40 až 49 |
| Podpora PCL: | Ano |
| Stolový skener: | Ne |
| Preťahovacie skenery: | Ne |
| Model: | B310V/DNI |
| Tisk čb (str/min) - přesně: | 40 |
| Počet kaziet (náplní): | 1 |
| Farebný model: | Black |
| Rozlíšenie čiernobielej tlače: | 600 x 600 |
| AirPrint: | Ano |
| Interní paměť: | 256MB |
| Vstupní zásobník papíru: | 250 listů |
| Kopírka: | Ne |
| Modelová řada: | Xerox |
| Wi-Fi-Direct: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
