Xerox/C230V/DNI/Tlač/Laser/A4/LAN/WiFi/USB
Kód: C230V_DNI2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dokažte více všude tam, kde pracujete Práce v budoucnosti si vyžádá tiskárny, které jsou spolehlivé, bezpečné a snadno použitelné. Ocení je zejména malé a středně velké podniky a také firmy se zaměstnanci pracujícími z domova, kteří potřebují technologii schopnou pracovat stejně tvrdě jako oni. Protože zařízení podporující produktivitu by měla zvyšovat pohodlí, nikoli věci komplikovat. • Kompaktní rozměry • Integrované Wi-Fi připojení s Wi-Fi Direct® • Apple Print™, Mopria® Print Service a Mopria® skenování a Chromebook tisk
Formát tiskárny: A4
Rozlišení [DPI]: 600 x 600 dpi (kvalita barev)
Rychlost tisku [str/min]: Až 24 str./min barevně/ČB ve formátu Letter Až 22 str./min barevně/ČB ve formátu A4
Tisk první strany [sec]: Již za 11,4 s barevně / 11,0 s černobíle
Max. měsíční zatížení [str]: Až 30 000 stránek měsíčně
Paměť [MB]: 256 MB
Oboustranný tisk: ano
Kapacita zásobníku [str]: *Hlavní zásobník: Až 250 listů, 75 g/m2 , formáty Letter/A4, A5, A6 a uživatelské formáty: 100 x 148 mm až 216 x 340 mm *Otvor ručního podavače: 1 list 75 g/m2, A4/Letter, A5, A6 a uživatelské formáty: 100 x 148 mm až 216 x 340 mm *Výstup papíru: 100 listů papíru 75 g/m2, lícem dolů, možnost automatického oboustranného tisku
Rozhraní: *Ethernet 10/100 Base TX *vysokorychlostní USB (typ B) *bezdrátová místní síť 802.11.b/g/n
Tiskové jazyky: PCL® 5/6, PostScript® 3, PCLm
Skener: Ne
Fax: Ne
Rozměry [VxŠxH mm]: 243,7 x 411,2 x 394,1 mm
Hmotnost [kg]: 16,1 kg
Podporované operační systémy: Windows® 8, 8.1, aktualizace 1, 10, 11. Windows Server® 2008 SP2 (32-a 64-bit), Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows server 2019, macOS 10.14, 10.15, 11, 12
Obsah balení: • Barevná tiskárna C230V • Předem nainstalované CMYK tiskové kazety s počáteční kapacitou: 500 tiskových stránek • CD se softwarem a s dokumentací (obsahuje uživatelskou příručku, stručný návod k instalaci, bezpečnost, právní předpisy a recyklace, tiskové ovladače a prohlášení o záruce) • Instalační příručka Bezpečnostní list výrobku • Stručný návod k použití • Napájecí kabel
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlačiarne farebné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 095205069327 |
| Procesor: | Dvoujádrový procesor 1 GHz |
| Wi-Fi: | Ano |
| Tisk bar. (str/min): | 20 až 29 |
| LAN: | Ano |
| USB port: | Ano |
| Fax: | Ne |
| Typ zariadenia: | Tiskárna |
| Technológia tlače: | Laserová |
| Maximálne zaťaženie (mesačne): | 30-55 tisíc |
| Farebná tlač: | Ano |
| Max formát: | A4 |
| Delené náplne: | Ano |
| Potlač CD/DVD: | Ne |
| Tisk čb (str/min): | 20 až 29 |
| Podpora PCL: | Ano |
| Stolový skener: | Ne |
| Preťahovacie skenery: | Ne |
| Model: | C230V/DNI |
| Tisk bar. (str/min) - přesně: | 22 |
| Tisk čb (str/min) - přesně: | 22 |
| Obojstranná tlač: | Automatický (duplexní) |
| Počet kaziet (náplní): | 4 |
| Farebný model: | CMYK |
| Rozlíšenie farebnej tlače: | 600 x 600 |
| Rozlíšenie čiernobielej tlače: | 600 x 600 |
| AirPrint: | Ano |
| Propojovací kabel (v balení): | Ne |
| Interní paměť: | 256MB |
| Vstupní zásobník papíru: | 250 listů |
| Kopírka: | Ne |
| Modelová řada: | Xerox |
| Wi-Fi-Direct: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
