Xiaomi 14T Pro, 12GB, 512GB, Titan Gray
Kód: 6941812789032
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Gorilla Glass 5 *HDR 10+ *IP68 *SOS tlačítko *Dolby AtmosOperační systém: Android 14
Procesor - počet jader: MediaTek/ Dimensity 9300+ - 8 core
Uživatelská paměť: 512 GB
Velikost RAM [GB]: 12
Displej - úhlopříčka [palce]: 6.67” AMOLED
Displej - rozlišení [pix]: 1220 × 2712
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: Dual SIM/ Nano SIM *GSM/GPRS (2G) *WCDMA (3G) *LTE (4G) *5G *VoWiFi *VoLTE
GPS: GPS, A-GPS
Konektivita: * OTG *Bluetooth 5.3 *WiFi 7 *NFC *Infraport *USB-C
Senzory: *Čtečka otisků prstů v displeji * Odemykání tváří *Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor) *Senzor přiblížení (proximity) *Světelný senzor *Digitální kompas (magnetický senzor) *Gyroskop
Fotoaparát: Počet objektivů zadního fotoaparátu: 3x *Širokoúhlý hlavní objektiv Leica- 50MP s OIS *Teleobjektiv Leica - 50MP *Ultraširokoúhlý objektiv Leica - 12MP Počet objektivů předního fotoaparátu: 1x *32MP přední kamera Maximální rozlišení videa: 7680 × 4320 (8K Ultra HD)
Baterie: *Kapacita [mAh]: 5000 *Rychlé nabíjení *Max. výkon drátového nabíjení: 120 * Max. výkon bezdrátového nabíjení: 50 *Vestavěná baterie
Rozměry [mm]: 160.4 x 75.1 x 8.4
Hmotnost [g]: 209
Obsah balení: *Fólie na displej (nalepená z výroby) *Nabíjecí kabel (USB-A na USB-C)
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6941812789032 |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Typ pamäťovej karty: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 14 |
| Obsah balenia: | 0 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,67 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2712x1220 |
| Hmotnosť (g): | 209 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Veľkosť SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor) |
| Záruka: | 2 roky |
| Dátové siete: | 5G |
| Operačná pamäť (GB): | 12 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 512 |
| Farba - presná: | Titan Gray |
| Batéria vyberateľná: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 32 |
| Model: | 14T Pro |
| Modelový rad: | Xiaomi 14T Pro |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 5000, od 5000 do 5990 mAh |
| Múdra domácnosť kompatibil: | Ano |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Dimensity 9300+ |
| Vodeodolnosť: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operačný systém: | Android |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ano |
| OTG: | Ano |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| A-GPS: | Ano |
| Počet objektívov (zadných): | 3 |
| Clona zadné foto (najmenšie): | f/1,6 |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | f/2,0 |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 7680x4320 (8K) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 120 |
| Odomykanie tvárou: | Ano |
| Výška (mm): | 160,4 |
| Šírka (mm): | 75,1 |
| Hĺbka (mm): | 8,4 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Šedá |
| Konfigurácia slotov/kariet: | 2x SIM + eSIM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
