Xiaomi 15 (12GB/512GB) Liquid Silver
Kód: 6932554438890
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Voděodolný IP68 *SOS tlačítko *Dolby AtmosOperační systém: Android 15
Procesor - počet jader: Qualcomm, Snapdragon 8 Elite (3 nm) - 8 core
Procesor - frekvence: 4.32 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 512 GB
Velikost RAM [GB]: 12
Paměťové karty: Ne
Displej - úhlopříčka [palce]: 6.36 AMOLED, Xiaomi Shield Glass
Displej - rozlišení [pix]: 2670 × 1200
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: *Dual SIM + eSIM *Nano SIM *GSM/GPRS (2G) *WCDMA (3G) *HSPA (3.5G) *LTE (4G) *5G *VoWiFi, VoLTE
GPS: GPS, GSM
Konektivita: *OTG *Bluetooth 5.4 *WiFi *NFC *Infraport *USB-C
Senzory: *Čtečka otisků prstů v displeji * Odemykání tváří *Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor) *Senzor přiblížení (proximity) *Světelný senzor *Digitální kompas (magnetický senzor) *Gyroskop
Fotoaparát: Počet objektivů předního fotoaparátu: 1 Počet objektivů zadního fotoaparátu: 3 Rozlišení přední kamery: 32, f/2.00 Rozlišení hlavního zadního fotoap.: 50, f/1.62 Rozlišení teleobjektiv: 50, f/2.00 Rozlišení širokoúhlý: 50, f/2.2 *EIS: Elektronická *OIS: Optická *Optický zoom: 3× * Úprava fotografií (AI) *Přisvětlovací dioda *Maximální rozlišení videa: 7680 × 4320 (8K Ultra HD)
Baterie: *Kapacita [mAh]: 5240 *Vestavěná baterie * Rychlé nabíjení *Rychlé bezdrátové nabíjení *Reverzní bezdrátové nabíjení
Rozměry [mm]: 152.3 x 71.2 x 8.08
Hmotnost [g]: 191
Obsah balení: *Obal *Nabíjecí kabel (USB-A na USB-C) *Fólie na displej (nalepená z výroby)
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6932554438890 |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ano |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Qualcomm |
| Typ úložiska: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Obsah balenia: | 0 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,36 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2670x1200 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Datové sítě: | 5G |
| Pamäť RAM (GB): | 12 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 512 |
| Barva - přesná: | Liquid Silver |
| Baterie vyjímatelná: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 32 |
| Model: | 15 |
| Modelová řada: | Xiaomi 15 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 5240, od 5000 do 5990 mAh |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,32 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| Voděodolnost: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operační systém: | Android |
| OTG: | Ano |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 3 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,62 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/2,0 |
| Funkce fotoaparátu: | Úprava fotografií (AI) |
| Rozlišení videozáznamu: | 7680x4320 (8K) |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 90 |
| Odemykání obličejem: | Ano |
| SOS tlačítko: | Ano |
| Výška (mm): | 152,3 |
| Šířka (mm): | 71,2 |
| Hloubka (mm): | 8,08 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Barva: | Bílá |
| Podpora AI: | Ano |
| Konfigurace slotů/karet: | 2x SIM + eSIM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
