Xiaomi 15T Pro/12GB/1TB/Black
Kód: 68002
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Xiaomi 15T Pro
Operační systém: Android 15
Procesor: MediaTek Dimensity9400+
Procesor - počet jader: 8
Procesor - frekvence: 3,62 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 1024
Velikost RAM [GB]: 12
Paměťové karty: Ne
Displej - úhlopříčka [palce]: 6.83
Displej - rozlišení [pix]: 2772 × 1280
Typ displeje: P-OLED
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Typ Sim: Nano SIM
Konfigurace slotů/karet: Dual SIM+ eSIM
Datové služby: GSM/GPRS (2G) / WCDMA (3G) / HSPA (3.5G) / LTE (4G)/ 5G
Konektivita: *USB-C *WiFi *Bluetooth *NFC *GPS *GSM *Infraport *voWiFi, VoLTE *OTG
Senzory: *Pohybový senzor *Senzor přiblížení *Světelný senzor *Digitální kompas *Gyroskop
Funkce: *Rychlé nabíjení *Podpora MMS *Čtečka otisků prstů v displeji *Odemykání tváří
Fotoaparát: *Hlavní (rozlišení): 50 Mpx *Počet objektivů (zadní): 3 *Světelnost (zadní): 1,62 f *Širokoúhlý: Ano *Tele objektiv: Ano *Variabilní clona: Ano *Makro: Ano *Noční režim: Ano *Optický zoom: Ano *Přisvětlovací dioda: Ano *Počet objektivů (přední): 1 *Přední (rozlišení): 32 Mpx *Světelnost (přední): 2,20 f
Baterie: *Bezdrátové nabíjení: Ano *Rychlost nabíjení: 90W *Kapacita baterie: 5500 mAH
Rozměry [mm]: 162,7 x 77,9 x 7,96
Hmotnost [g]: 210
Obsah balení: *Nabíjecí kabel (USB-A na USB-C) *Fólie na displej (nalepená z výroby) *Obal *Bez nabíjecího adaptéru (nutné dokoupit zvlášť)
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 6932554447847 |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ano |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | MediaTek |
| Typ úložiska: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Obsah balenia: | 0 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,83 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2772x1280 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Datové sítě: | 5G |
| Pamäť RAM (GB): | 12 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 1024 |
| Barva - přesná: | Black |
| Baterie vyjímatelná: | Ne |
| Stavová dióda: | Ne |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 32 |
| Modelová řada: | Xiaomi 15T Pro |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 5500, od 5000 do 5990 mAh |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,62 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | MediaTek Dimensity9400+ |
| Voděodolnost: | Ano |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operační systém: | Android |
| OTG: | Ano |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 3 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,62 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/2,2 |
| Funkce fotoaparátu: | Širokoúhlý, Makro, Noční režim, Teleobjektiv, Optický zoom |
| Rozlišení videozáznamu: | 7680x4320 (8K) |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 90 |
| Odemykání obličejem: | Ano |
| SOS tlačítko: | Ano |
| Výška (mm): | 162,7 |
| Šířka (mm): | 77,9 |
| Hloubka (mm): | 7,96 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 6.0 |
| Barva: | Černá |
| Podpora AI: | Ano |
| Konfigurace slotů/karet: | 2x SIM + eSIM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
