Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G/12GB/512GB/Black
Kód: 6941812784860
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
* Gorilla Glass Victus 2 *IP68 *SOS tlačítkoOperační systém: Android 14
Procesor - počet jader: Snapdragon 7s Gen 3- 8 core
Obnovovací frekvence [GHz]: 2,5
Uživatelská paměť [GB]: 512
Velikost RAM [GB]: 12
Paměťové karty: Ne
Displej - úhlopříčka [palce]: 6.67 P-OLED
Displej - rozlišení [pix]: 2712 × 1220
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: *GSM/GPRS (2G) *WCDMA (3G) *LTE (4G) *5G *VoWiFi *VoLTE
GPS: GPS, GSM
Konektivita: *OTG *Bluetooth *WiFi *NFC *Infraport *USB-C *Dual SIM + eSIM
Senzory: *Čtečka otisků prstů na těle * Odemykání tváří *Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor) *Senzor přiblížení (proximity)
Fotoaparát: Počet objektivů zadního fotoaparátu: 3 *Hlavní: 200 Mpx Počet objektivů předního fotoaparátu: 1 *20 Mpx Přisvětlovací dioda Noční režim Automatické ostření
Baterie: *Kapacita [mAh]: 5110 * Rychlé nabíjení *Max. výkon drátového nabíjení: 120 *Vestavěná baterie
Obsah balení: *Bez nabíjecího adaptéru (nutné dokoupit zvlášť) *Nabíjecí kabel (USB-A na USB-C) *Fólie na displej (nalepená z výroby) *Obal
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6941812784860 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Qualcomm |
| Verzia operačného systému: | Android 14 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,67 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2712x1220 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor) |
| Záruka: | 2 roky |
| Datové sítě: | 5G |
| Pamäť RAM (GB): | 12 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 512 |
| Barva - přesná: | Black |
| Baterie vyjímatelná: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 200 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 20 |
| Model: | Redmi Note 14 Pro+ 5G |
| Modelová řada: | Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 5110, od 5000 do 5990 mAh |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,5 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Snapdragon 7s Gen 3 |
| Voděodolnost: | Ano |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operační systém: | Android |
| OTG: | Ano |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 3 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,7 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/2,2 |
| Rozlišení videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 120 |
| Odemykání obličejem: | Ano |
| SOS tlačítko: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Barva: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
