Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G/12GB/512GB/Brown
Kód: 6932554481841
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Google Gemini *Gorilla Glass, ,Victus 2 *Zakřivené hrany *IP68 *Dolby Atmos *Vlastní integrovaná AIOperační systém: ,Android V, ,HyperOS 2.2
Procesor - počet jader: ,Qualcomm, ,Snapdragon 7s Gen4 - 8 core
Procesor - frekvence: 2,7 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 512
Velikost RAM [GB]: 12
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,83, ,P-OLED
Displej - rozlišení [pix]: ,2772 x 1280 ,
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Konektivita: *Bluetooth 5.4 *WiFi *NFC *USB-C
Senzory: *Čtečka otisků prstů v displeji *GPS
Síť: *GSM/GPRS (2G) *UMTS/CDMA (3G) *HSPA (3.5G) *5G
Fotoaparát: *Hlavní: ,200 MP, ,1.7 f/ *Ultra širokoúhlý: ,8 MP, ,2.2 f/ *Optický zoom: ano *Přední: 32 MP, ,2.2 f/ *Širokoúhlý objektiv *Automatické ostření
Baterie: *Rychlé nabíjení *Reverzní drátové nabíjení *Bezdrátové nabíjení: *Rychlost nabíjení: 100 W *Kapacita baterie: 6500 mAh
Rozměry [mm]: ,163.34 x 78.31 x 8.19
Hmotnost [g]: 207
Záruka: 24 měs. ,
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6932554481841 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Qualcomm |
| Typ úložiska: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Obsah balenia: | Nabíjecí kabel (USB-C na USB-C), Obal, Fólie na displej |
| Veľkosť displeja ("): | 6,83 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2772x1280 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | Akcelerometr, G-senzor, Proximity, Světelný senzor, Gyroskop |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Datové sítě: | 5G |
| Pamäť RAM (GB): | 12 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 512 |
| Barva - přesná: | Brown |
| Baterie vyjímatelná: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 200 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 32 |
| Model: | Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Modelová řada: | Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 6500, od 6000 do 6990 mAh |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Snapdragon 7s Gen4 |
| Voděodolnost: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Operační systém: | Android |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 3 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,7 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/2,2 |
| Rozlišení videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 100 |
| Výška (mm): | 163,34 |
| Šířka (mm): | 78,31 |
| Hloubka (mm): | 8,19 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Barva: | Hnědá |
| Podpora AI: | Ano |
| Konfigurace slotů/karet: | 2x SIM + eSIM |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
