XtendLan 19" nástěnný rozvaděč 4U 600x450, nosnost 60 kg, plné dveře, svařovaný, šedý
Kód: WS-4U-64-FS-GREY P
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
XtendLan 19" nástenná rozvodná skriňa 4U
šírka 600mm, hĺbka 450mm, nosnosť 60 kg, plné dvere, zváraná konštrukcia, sivá
Univerzálne jednodielne stojany sú určené na montáž na stenu. Skrinky sú vynikajúco spracované a majú elegantný vzhľad. Ich pripevnenie je jednoduché vďaka priloženému patentovanému montážnemu panelu. Sú vyrobené z valcovanej ocele, nosné časti sú vyrobené z ocele s hrúbkou 1,5 mm, ostatné sú vyrobené z oceľového plechu 1,2 mm. Konštrukcia umožňuje statické zaťaženie 60 kg. Dodáva sa s montážnou súpravou.
Poprava:Dvere - uzamykateľné
Zadný kryt - pevnýBočný kryt - plný, ľahko odnímateľný
- Rozvádzač obsahuje štyri posuvné zvislé koľajnice s perforáciou na pripevnenie inštalovaných zariadení
- Upevňovacie prvky (klietkové matice, podložky, skrutky) sú súčasťou rozvádzača
- V spodnej časti rozvádzača je uzemňovací bod na pripojenie uzemňovacieho vodiča
- V spodnej časti skrinky sú otvory pre kabeláž a sú pokryté polotovarmi
- Spĺňa medzinárodnú normu IEC 60297-2
| Technické špecifikácie: | |
| Dimenzia: | 19" |
| Výška: | 4U (280 mm) |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Materiál: | Valcovaná oceľ |
| Hrúbka: | Nosná časť 1,5 mmOstatné 1,2 mm |
| Povrch: | sivá, RAL7035 |
| Maximálne zaťaženie: | 60 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové rozvádzače 19'' + príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 14.65 kg |
| EAN: | 10102678 |
| Typ dátového rozvádzača: | Nástenné 19" |
| Výška rozvaděče (U): | 4 |
| Šířka (mm): | 600 |
| Hloubka (mm): | 450 |
| Barva rozvaděče: | Šedá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
