XtendLan 19" venkovní vodotěsný rozvaděč 17U 600x600, krytí IP55, nosnost 65kg, šedý
Kód: WEH-17U-606080
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
XtendLan 19" vonkajšia vodotesná rozvodná skrinka 17U - krytie IP55
šírka 600 mm, hĺbka 600 mm, nosnosť 65 kg, sivá
Vonkajší nástenný rozdeľovač z valcovanej ocele s hrúbkou 1,5 mm. Trojvrstvová povrchová úprava.
Poprava:
Dvere pevné, otvárateľné o 110°, vymeniteľný smer otvárania, tesnenie z polyuretánovej penyZadný kryt - pevný
Bočný kryt - pevnýHorný kryt - pevný
- montážne otvory pre montáž na stenu vždy 20 mm od vonkajších okrajov
- Vertikálne montážne lišty pre 19" zariadenia - ľavé a pravé
- Upevňovacie prvky sú súčasťou rozvádzača
- V spodnej časti skrinky je káblový priechod 303 x 113 mm s odnímateľným krytom
- Spĺňa normy IEC60529, EN60529/10.91 a GB4208-93
- Rukoväte na montáž nad a pod skrinku s presahom 10 mm na každej strane (odsadené od steny pri ich použití +8 mm)
- Montážne skrutky
- hlavný kľúč
| Technické špecifikácie: | |
| Dimenzia: | 19" |
| Výška: | 17U (800 mm) |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Materiál: | Valcovaná oceľtrojvrstvová povrchová úprava |
| Hrúbka: | 1,5 mm |
| Povrch: | sivá, RAL7032 |
| Maximálne zaťaženie: | 65 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové rozvádzače 19'' + príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 38.53 kg |
| EAN: | 10102711 |
| Typ dátového rozvádzača: | Nástenné 19", Vonkajšie |
| Výška rozvaděče (U): | 17 |
| Šířka (mm): | 600 |
| Hloubka (mm): | 600 |
| Barva rozvaděče: | Šedá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
