ZALMAN case Z10 DUO White, Mid Tower, ATX, 2xUSB 3.0, 1xUSB-C, 4x ARGB Fan, bílá
Kód: Z10 DUO WHITE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Zalman Z10 DUO
Krásna skrinka pre poriadnych hráčov, ktorí sa chcú čím chváliť.

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| Kombo 3.5"/2.5" Pozícia | 1x |
| 3.5" Pozícia | 1x |
| 2.5" Pozícia | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predný Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové výstupy | 2x |
| USB-C | 1x |
| USB 3.1 | 2x |
| Predná časť | Až 360 mm |
| Vrchná časť | Až 360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 3x 120 mm, 3x 140 mm |
| Vrchná časť | 3x 120 mm, 2x 140 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| 2x 120 mm | |
| 2x 120 mm | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 173 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 395 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Veľkosť | 481 x 220 x 488 mm |
| Hmotnosť | 9 kg |
Čo je v krabici
4x ARGB 120mm ventilátory
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.74 kg |
| EAN: | 8809213766121 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
