Cisco Business CBW 145AC Access Point- Wall Plate
Kód: CBW145AC-E
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dvoupásmový přístupový bod (WiFi 802.11ac), podporuje technologie MU-MIMO, WPA2, 802.1X, RADIUS Authentication, Authorization a Accounting (AAA), až 16 x VLAN, 802.11r a 802.11i. Rozhraní: 1x gigabitový ethernetový uplink (10/100/1000BASE-T autosensing), PoE, 3 x gigabitový ethernetový port (10/100/1000BASE-T) včetně 1 x PoE out. Výkonný rozšiřovač (opakovač) bezdrátového WiFi signálu dlouholetého výrobce vysoce kvalitních komponent Cisco. Zařízení vyniká rychlou a snadnou instalcí, která vám pomůže zvýšit dosah bezdrátové sítě v řádu minut i díky pokročilé aplikaci Cisco Business Mobile. V posledních letech malé podniky stále více preferují bezdrátový přístup jako hlavní formu síťového připojení. Spolu s tímto posunem se očekává, že bezdrátové připojení by mělo umožnit vysoce výkonný zážitek. Model poskytuje špičkový výkon pro vysoce zabezpečené a spolehlivé bezdrátové připojení pro optimální zážitek koncového uživatele.Frekvenční rozsah (GHz): 2.4, 5
Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 867 + 300
Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000
Rozhraní: RJ-45, WiFi
Počet portů RJ-45: 4
Access Point: Ano
Typ routeru: Access point, MU-MIMO
WLAN (Wifi) standardy: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Frekvenční rozsah (GHz): 2.4, 5
Management: Ano
Montáž na zeď: Ano
Typ antény: Vestavěná
Síla anténního signálu: 2 dBi, 3 dBi
Podpora Mesh: Ano
Počet jednotek: 1
Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000
Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 867 + 300
RAM [MB]: 1 024
Počet jader procesoru: 4
Frekvence procesoru [MHz]: 710
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routre |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 889728275217 |
| Rýchlosť LAN max.: | 1 Gbps |
| Rýchlosť Wi-Fi max.: | 900 Mbit/s |
| Počet LAN portov: | 4 |
| Typ zariadenia: | Acces point/Bridge |
| PoE: | In/Out (vstup i výstup) |
| PoE In standard: | 802.3at (max. 33,6W) - PoE+ |
| PoE Out standard: | 802.3af (max. 15,4W) - PoE |
| PoE power budget (W): | Nespecifikováno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
