TC M70t TWR, i5-14400, 512, 16GB, HD, DVD, W11P
Kód: 12U60001CK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Lenovo ThinkCentre M70t Gen 5
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ i5-14400, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 4.7GHz, E-core 1.8 / 3.5GHz, 20MB
Čipová sada: Intel® Q670 Chipset
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Value NVMe® Opal 2.0
Optická mechanika: DVD±RW
Grafická karta: Intel® UHD Graphics 770
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC897Q-CG codec, 1x 2W reproduktor
Rozšiřující sloty: -1x PCIe 4.0 x16 -1x PCIe 3.0 x1 -2x M.2 sloty (1 pro WLAN, 1 pro SSD)
Paměť: 1x 16GB UDIMM DDR4-3200
Max. velikost: 64 GB
Počet pozic (celkem / Volné): 2/1
Síť: Integrated 100/1000M
Bezdrátová síť: None
Zadní konektory: - 4x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) -1x HDMI® 2.1 TMDS -1x DisplayPort™ 1.4a -1x Ethernet (RJ-45)
Přední konektory: -1x USB-C® 3.2 Gen 1 (15W charging) -4x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) - 1x microphone (3.5mm) -1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Čtečka paměťových karet: Ano 3v1
Počet šachet: -1x M.2 SSD -1x 2,5''/3,5'' HDD -1x 2,5'' HDD
Provedení (case): Tower (13.6L)
Rozměry: 145 x 296 x 346 mm
Hmotnost: 5,9 kg
Barva: černá
Napájení: 260W 90%
Klávesnice: USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak
Myš: USB Calliope Mouse, Black
Záruka:3 roky, onsite
Stránky výrobce:https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_M70t_Gen_5?M=12U60001CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198153052844 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ano |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkCentre M |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 10/100 Mbs |
| Zabezpečenie zámkom: | Kensington Lock |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Bluetooth: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | M70t Gen 5 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ano |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,5 |
| USB 3.x (predný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 4 |
| USB 3.x (zadný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 260 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozmery pamäte: | UDIMM |
| Presný model CPU: | i5-14400 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C924020159 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Farba: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
