Lenovo ThinkPad E16 G4 Copilot+ PC Ultra 7 355, 32GB, 1TB SSD, 16" WUXGA IPS, 3yOnSite, Win11 Pro, černá
Kód: 21YC000VCK2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
VÝKONProcesor : Intel Core™ Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.7GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Kategorie AI PC : Copilot+ PC
NPU : Až 49 TOPS
Grafika : Integrovaná Intel® Graphics
Čipová sada : Intel® SoC Platform
Paměť : 1x 32GB SODIMM DDR5-5600
Paměťové sloty : Panther Lake: dva DDR5 SODIMM sloty, podpora dual-channel
Maximální paměť : Panther Lake: až 64GB DDR5-5600
Úložiště : 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pro úložiště : Panther Lake: dva M.2 sloty
M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot
M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Panther Lake:
až dva disky, 2x M.2 SSD
M.2 2242 SSD až 1TB
M.2 2280 SSD až 1TB
Čtečka karet : Ne
Audio čip : High Definition (HD) Audio, kodek Senary SN6147
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN
Mikrofon : 2x Array
Kamera : FHD 1080p + IR Hybrid s krytkou soukromí
Baterie : 64Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® (3-pin)
DESIGN
Displej : 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Dotykový displej : Ne
Poměr displeje k tělu : 90.7%
Kalibrace barev : AICCP Color Calibration
Podpora pera : Nepodporováno
Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
Rozměry (ŠxHxV) : 356 x 249 x 10.1/17.05 (přední/zadní), 21.15 (maximum) mm
14.01 x 9.80 x 0.40/0.67 (přední/zadní), 0.83 (maximum) palce
Váha : 1.63 kg
Barva : Černá
Materiál : Hliník (horní část), hliník (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Dodávaný software : Žádný
KONEKTIVITA
Wi-Fi + Bluetooth : Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Nepodporováno
SIM karta : Bez fyzické SIM karty v balení
Ethernet : 100/1000M (RJ-45)
NFC : Ne
Standardní porty :
2x Thunderbolt™ 4, s USB PD 15-65W a DisplayPort™ 2.1
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
1x HDMI® 2.1, až 4K / 60Hz
1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
Volitelné porty : Ne
Dokování : Podpora různých dokovacích řešení přes Thunderbolt™ / USB-C®. Více kompatibilních dokovacích řešení naleznete pro ThinkPad® E16 Gen 4 (Intel®)
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
ThinkShield : ThinkShield je komplexní bezpečnostní řešení zahrnující hardware, software a prvky dodavatelského řetězce
Bezpečnostní čip : Discrete TPM 2.0 Enabled
Fyzické zabezpečení : Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm
Čtečka čipových karet : Ne
Čtečka otisků prstů : Touch Style, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení
Další zabezpečení : Krytka kamery
IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
SPRÁVA
Správa systému : bez vPro®
SERVIS
Základní záruka : 1 rok, Courier nebo Carry-in
Rozšíření záruky : 3Y Onsite upgrade z 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN)
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dodávané příslušenství : Žádné
CERTIFIKACE
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Vojenský test : Work in progress
Další certifikace : TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| EAN: | 0199275231636 |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad+trackpoint |
| Thunderbolt: | Ano |
| Batéria - počet článkov (NTB): | 3 |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Procesor (NTB): | AMD Ryzen 5 |
| Farba veka (NTB): | Černá |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Replikátor portov (NTB): | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
