Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G11 Copilot+ PC Ultra 7 355, 32GB, 512GB SSD, 14" WUXGA Touch, 3yPremier, Win11 Pro, šedá
Kód: 21V9001PCK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
VÝKONProcesor : Intel Core™ Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.7GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Kategorie AI PC : Copilot+ PC
NPU : Až 49 TOPS
Grafika : Integrovaná Intel® Graphics
Čipová sada : Intel® SoC Platform
Paměť : 32GB pájená LPDDR5X-7467
Paměťové sloty : Paměť pájená na základní desce, bez slotů, dual-channel
Maximální paměť : 32GB pájené paměti, bez možnosti rozšíření
Úložiště : 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Jeden disk, až 2TB M.2 2280 SSD
Čtečka karet : Ne
Audio čip : SoundWire®, kodek Cirrus Logic® CS42L45
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : UHD 10.0MP + IR diskrétní s krytkou soukromí, MIPI, ToF senzor
Baterie : 58Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
DESIGN
Displej : 14" WUXGA (1920x1200) IPS 500 nitů, antireflexní / anti-smudge, 100% sRGB, 60Hz, ThinkPad® Privacy Guard, dotykový
Dotykový displej : OGS, 10bodový multidotykový
Poměr displeje k tělu : 86.46%
Podpora pera : Lenovo® Slim Pen 2
Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
Touchpad : Haptický touchpad
Rozměry (ŠxHxV) : 313.5 x 219.25 x 9.24/16.4 (přední/zadní), 17.9 (maximum) mm
12.34 x 8.63 x 0.36/0.65 (přední/zadní), 0.70 (maximum) palce
Váha : Od 1.15 kg
Barva : Šedá
Materiál : Hliník (horní část), hliník (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Dodávaný software : Lenovo® AI Now
KONEKTIVITA
Wi-Fi + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Možnost rozšíření na 4G nebo 5G
SIM karta : Bez fyzické SIM karty v balení
Ethernet : Bez integrovaného Ethernetu
NFC : Ne
Standardní porty :
3x Thunderbolt™ 4, s USB PD 15-65W a DisplayPort™ 2.1
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x HDMI® 2.1, až 4K / 60Hz
1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3.5mm)
Volitelné porty :
1x Nano-SIM slot
Dokování : Podpora různých dokovacích řešení přes Thunderbolt™ / USB-C®. Více kompatibilních dokovacích řešení naleznete pro ThinkPad® X1 2-in-1 Gen 11 Aura Edition
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
ThinkShield : ThinkShield je komplexní bezpečnostní řešení zahrnující hardware, software a prvky dodavatelského řetězce
Bezpečnostní čip : Discrete TPM 2.0 Enabled
Fyzické zabezpečení : Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm
Čtečka čipových karet : Ne
Čtečka otisků prstů : Touch Style, Match-on-Chip, v tlačítku napájení na klávesnici
Další zabezpečení : ToF Human Presence Detection
Krytka kamery
IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
Privacy Guard s Privacy Alert (modely s displejem ThinkPad® Privacy Guard)
SPRÁVA
Správa systému : bez vPro®
SERVIS
Základní záruka : 3 roky, Courier nebo Carry-in s 1 rokem na baterii
Rozšíření záruky : 3Y Premier Support WHB (CPN), CO2 Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dodávané příslušenství : Žádné
CERTIFIKACE
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Vojenský test : Splňuje MIL-STD-810H
Další certifikace : Eyesafe® Certified 2.0
SGS High Performance Al PC Certification 2.0
TÜV Rheinland® Dynamic Privacy Filter (DPF) Certification (Privacy Guard modely)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| EAN: | 0199275080982 |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 7 355 |
| Thunderbolt: | Ne |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Dotykový displej (NTB): | Ano |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Provedení (NTB): | 2v1 |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad+trackpoint |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Farba veka (NTB): | Šedá |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Replikátor portov (NTB): | Ano |
| Batéria - počet článkov (NTB): | Nespecifikováno |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
