VIVO X300, 16GB, 512GB, Ružová
Kód: 5671325
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Design, který zaujme – a padne do ruky Vivo X300 přináší vlajkový výkon v těle, které se pohodlně vejde do dlaně. Se svou tloušťkou pouhých 7,95 mm a hmotností 190 g je ideální pro ty, kteří chtějí top technologii bez objemu. Zadní strana využívá techniku Coral Velvet Glass, která vytváří jemně matný, perleťově hedvábný povrch – odolný vůči otiskům a neuvěřitelně příjemný na dotek. V barvě Perleťově růžová působí elegantně, moderně a zároveň jemně ženským dojmem – jako módní doplněk i špičkový smartphone. *IP68, IP69
Operační systém: Android 16 / OriginOS 6
Procesor: Integrovaný obrazový čip vivo V3+ do SoC CPU MediaTek Dimensity 9500
Procesor - počet jader: Octa-core
Procesor - frekvence: 4,21 GHz × 1 + 3,5 GHz × 3 + 2,7 GHz × 4
Uživatelská paměť [GB]: 512
Velikost RAM [GB]: 16
Paměťové karty: Not supported
Displej - úhlopříčka [palce]: AMOLED 6,31
Displej - rozlišení [pix]: 2640 × 1216
Dotykový displej: Capacitive multi-touch
Klávesnice: Virtual keyboard
Podporované sítě: 5G, 4G, 3G, 2G
GPS: L1, L5 / BeiDou: B1C, B1I, B2a, B2b / GLONASS: G1 / Galileo: E1, E5a, E5b / QZSS: L1, L5 / NavIC: L1, L5
Konektivita: *USB port: Type-C *USB protocol: USB3.2 Gen1 *DisplayPort: Supported *NFC: Reader/writer mode, card emulation mode (SIM card or HCE) *OTG: Supported *Reverse charging: Supported *Bluetooth protocol 6 *WLAN protocol: 802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11be
Senzory: 3D ultrasonic single-point fingerprint sensor, Accelerometer, Ambient light sensor, Proximity sensor, E-compass, Gyroscope, Front color temperature sensor, Rear color temperature sensor, Laser focusing sensor, Hall sensor, Infrared blaster, Flicker sensor
Fotoaparát: *Front main camera: 50 MP, AF, CMOS, f/2.0, 92° FOV, 20 mm eq. focal length, EIS *Rear main camera: 200 MP, AF, CMOS, f/1.68, 84° FOV, 23 mm eq. focal length, OIS *Rear wide-angle camera: 50 MP, AF, CMOS, f/2.0, 119,4° FOV, 15 mm eq. focal length *Rear periscope camera: 50 MP, AF, CMOS, f/2.57, 33° FOV, 70 mm eq. focal length, OIS
Baterie: Kapacita [mAh]: 5360 Rychlost nabíjení: 90W wired, 40W wireless, Reverse charging 1500 mAh
Rozměry [mm]: 71,92 × 150,57 × 7,95 (max 11,9 mm včetně kamery)
Hmotnost [g]: 190
Obsah balení: Phone, Eject tool, Warranty card, Quick start guide, Phone case, USB cable
Záruka: 36 months
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6932204512932 |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Typ pamäťovej karty: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Obsah balenia: | Eject tool; Warranty card; Quick start guide; Phone case; USB cable |
| Veľkosť displeja ("): | 6,31 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2640x1216 |
| Hmotnosť (g): | 0,190 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Veľkosť SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | 3D ultrasonic single-point fingerprint sensor |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| MHL: | Ne |
| Záruka: | 3 roky |
| Dátové siete: | 5G |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 512 |
| Farba - presná: | Růžová |
| Batéria vyberateľná: | Ne |
| FM rádio: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 200 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Model: | X300 |
| Modelový rad: | VIVO X300 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 5360, od 5000 do 5990 mAh |
| Múdra domácnosť kompatibil: | Ano |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,21 |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Dimensity 9500 |
| Vodeodolnosť: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP69 |
| Operačný systém: | Android |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ano |
| OTG: | Ano |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ano |
| Clona zadné foto (najmenšie): | f/1,68 |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | f/2,0 |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 90 |
| Výška (mm): | 150,57 |
| Šírka (mm): | 71,92 |
| Hĺbka (mm): | 7,95 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Farba: | Růžová |
| Konfigurácia slotov/kariet: | 2x SIM |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
