Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+, U5-236V, 13,8'', 2304x1536, T, 16GB, 512GB SSD, Arc 130V, W11P, Platinum,
Kód: EP2-20963
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Surface Laptop, Copilot+ PC (7. edice) - Intel® Core™ Ultra Processors (Series 2) Surface Laptop 13,8'' je navržen pro podnikání a nabízí výjimečný výkon a umělou inteligenci pro ještě efektivnější spolupráci, kreativitu a vyšší produktivitu.
* vysoce kontrastní dotyková obrazovka PixelSense™ Flow s adaptivním barevným kontrastem a jasem * zabezpečení přenosu dat z čipu do cloudu * výkonný modul NPU pro podporu firemních procesů Copilot+ PC
Software: Windows 11 Pro + předinstalované aplikace Microsoft 365
Procesor: Intel Core Ultra 5 236V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,7 GHz, LPE-core 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost se 40 TOPS
Grafická karta: Intel Arc 130V
Senzory: senzor okolní barvy
Zabezpečení: * zabezpečení na podnikové úrovni díky čipu TPM 2.0 a podpoře nástroje BitLocker * počítač s izolovaným jádrem Windows 11 * technologie Microsoft Pluton * ověřování pomocí rozpoznání obličeje Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení
Displej: dotykový 13,8'' antireflexní PixelSense™ Flow, sRGB a Vivid, Dolby Vision IQ™, Corning® Gorilla® Glass 5
Rozlišení: 2304 × 1536 (201 PPI)
Poměr stran: 3:2
Kontrastní poměr: 1300:1
Obnovovací frekvence: až 120 Hz
Dotyk: 10bodový vícedotykový
Jas: SDR 600 nitů (max.)
Paměť: 16GB LPDDR5x RAM
Úložný prostor: 512GB SSD Gen 4
Výdrž baterie: při přehrávání videa až 20 hodin/až 12 hodin při aktivním používání internetu
Klávesnice: posvícená, celý řádek funkčních kláves (F1-F12), klávesy Copilot, Windows a speciální tlačítka pro ovládání médií, jasu obrazovky
Touchpad: haptický s nastavitelnou citlivostí kliknutí, upravitelnou oblastí kliknutí pravým tlačítkem a adaptivním dotykovým režimem
Připojení: * 2× port USB-C® s rozhraním USB4®/Thunderbolt™ 4 (podpora nabíjení, přenosu dat, DisplayPort 2.1, dokovací stanice Surface Thunderbolt™ 4) * 1× port USB-A 3.1 * 1× 3,5mm konektor pro sluchátka * 1× port Surface Connect
Kamera, video a zvuk: * Full HD přední kamera Surface Studio 1080p * efekty Windows Studia s funkcemi automatického rámování, očního kontaktu, rozmazání portrétu a rozostření pozadí * kamera Windows Hello s ověřováním podle obličeje * reproduktory Omnisonic® s technologií Dolby® Atmos® * podpora Bluetooth® LE Audio * dva studiové mikrofony s hlasovým zaměřením
Bezdrátové připojení: * Wi-Fi 7 * Bluetooth® Core 5.4
Vnější design: *plášť: eloxovaný hliník *barva: platinová
Obsah balení: * Surface Laptop * 39W napájecí zdroj * úvodní příručka * dokumentace k zabezpečení a záruce
Rozměry: 301 x 220 x 17,5 mm
Hmotnost: 1,35 kg
Pero a myš nejsou součástí produktu. Tyto doplňky si můžete dokoupit zvlášť.
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránky výrobce: https://www.microsoft.com/cs-cz/surface/business/surface-laptop-intel-7th-edition
Lokalizace klávesnice: International English Euro
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 196388452927 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | MS Surface Laptop 7 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Microsoft |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 13,8 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,35 |
| Farba: | Platinová |
| Model: | Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ |
| Displej - rozlíšenie: | 2304x1536 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Webkamera: | Ano |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 39 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 220 |
| Šírka (mm): | 301 |
| Hĺbka (mm): | 17,5 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-236V |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 40 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
